INTRO - Stavebnictví a interiér - Stavební technika - AGROjournal - iStavebníctvo.sk - Výrobek roku - Vega s.r.o.
domů časopisy knihy internet ke stažení práce u nás kontakty
Vega společnost s ručením omezeným

Vydáváme na internetu

stavebnictvi3000.cz

stavebnictvi3000.cz

Cílem webových stránek je poskytovat přehledně a uceleně velké množství zajímavých informací o stavebnictví a architektuře.


introonline.cz

introonline.cz

Speciální vydání časopisu INTRO, se zaměřením na architekturu, je jedním z dalších prostředků k naplnění našeho poslání. Vzniklo na základě spousty schůzek s významnými architekty a některé z nich má přímo v redakční radě. Zrodilo se ostatně i proto, že prakticky všichni dotazovaní rádi časopisy listují a hledají v nich inspiraci. Navzdory novým technologiím či internetu.

Cílem těchto vydání je čtenáře vzdělávat, informovat a dodat jim ještě více inspirace. Jít pod povrch architektury a dívat se na ni prostřednictvím významných architektů a projektantů. Společně s našimi čtenáři vytvářet nový svět, ve kterém budou vznikat nové, krásné a technicky vyspělé stavby.


stavebni-technika.cz

Stavební technika

Dvouměsíčník STAVEBNÍ TECHNIKA vychází od roku 2002. Jeho hlavní náplní jsou nejnovější informací z oboru stavebních a zemních strojů, texty zaměřené na stavební nářadí, technické příslušenství, další pomocné stavební konstrukce a představení jednotlivých firem – výrobců i prodejců, zpravodajský servis o důležitých českých i zahraničních výstavních a veletržních akcích. Informuje o legislativě, týkající se provozu a používání stavebních strojů, zařízení i stavebních konstrukcí. Referuje o strojích, stavebních zařízeních a jejich provozu na konkrétních realizačních akcích. Titul je určen především odběratelům a předplatitelům ze stavebních, důlních a těžařských firem, stavebních úřadů, technických služeb, dále výrobcům stavební techniky, studentům a učitelům odborných a vysokých škol, ale i zájemcům z řad laické veřejnosti. Souběžně s tištěnou verzí je časopis vydáván také v plnohodnotné elektronické podobě na internetu na adrese http://stavebni-technika.cz.


istavebnictvo.sk

istavebnictvo.sk

vyrobekroku.cz

výrobek roku

Soutěž stavebních výrobků a technologií – Výrobek roku – pořádá vydavatelství Vega společnost s ručením omezeným. Odbornými partnery soutěže jsou Veletrhy Brno, a.s., Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, Institut udržitelné výstavby, s.r.o. a časopis Stavebnictví a interiér. Mediálními partnery se může stát jakákoliv profesní organizace nebo vydavatelství se zájmem o kvalitní stavební výrobky a technologie. Cílem soutěže je upoutat pozornost na pokrokové výrobky a technologické postupy, které jsou určeny pro stavebnictví a jsou uvedeny na trh Evropské unie, zejména v České republice.


bazar-stroju.cz

bazar strojů

Online inzertní server strojů a příslušenství. Soukromá i komerční inzerce s možností vložit inzerát s fotografiemi zdarma. Základní kategorie jsou: stroje pro zemní práce, manipulační technika, jeřáby a výtahy, stroje na údržbu vozovek, dopravní prostředky, náhradní díly, komunální technika, energetické zdroje, nástroje pro vrtání, řezání a broušení.


Zásady ochrany soukromí
VEGA společnost s ručením omezeným © Copyrights 1996–2017